Klasa 1a postanowiła wykonać pocztówkę Wielkanocną dla naszej koleżanki Debory. Najładniejsza kartka wraz z życzeniami Wielkanocnymi zostanie wysłana do Afryki.
Aktualności
Pocztówka z życzeniami Wielkanocnymi dla Debory
- 11
Serdecznie gratulujemy
Uczeń klasy 2a - Paweł Kotowski - zajął III miejsce w dzielnicowym konkursie proekologiczno-plastycznym
pt. "Smog - zagrożenie naszych czasów".
Pawełku! Życzymy dalszych sukcesów.
Ola Rosikiewicz z klasy 0a zdobyła lll miejsce w konkursie plastycznym "Mój Spacer po Warszawie".Gratulacje!
3 kwietnia Zuzia Pilśnik z klasy 0a odebrała dyplom i nagrodę za 1 miejsce w konkursie plastycznym "Mój spacer po Warszawie". Gratulacje!
Serdecznie gratulujemy uczniowi klasy 2a wyróżnienia w konkursie organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej pt. "Mój spacer po Warszawie"
3 kwietnia klasa 1b odwiedziła Ognisko Pracy Pozaszkolnej przy ul. Pawlikowskiego
Wykonywaliśmy upominki i kartki świąteczne. Świetnie się przy tym bawiliśmy.
2
Kiermasz wielkanocny w naszej szkole
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zakupu pięknych prac dzieci i nauczycieli.
Klasa 1f uwieczniła na zdjęciach swoje wyjątkowe prace.
W tym tygodniu klasa 1f wyruszyła na poszukiwanie wiosny
Oczywiście byliśmy uważnymi obserwatorami i znaleźliśmy pierwsze jej zwiastuny. Nawet nasze kwiaty doniczkowe poczuły wiosnę.
Ostatnio dziewczynki i chłopcy z 1c zorganizowali w klasie sklep. W praktyce stosowaliśmy dodawanie, odejmowanie i kulturalne zachowanie
Ciekawość uczniów 1c jest ogromna
Jako mieszkańcy Pragi powinniśmy poznać jej historię. Odwiedziliśmy Muzeum Pragi, usłyszeliśmy ciekawostki o Bazarze Różyckiego.
1
Uczniowie klasy 1c wybrali się do Domu Spotkań z Historią
Chcieliśmy się dowiedzieć w co bawili się nasi pradziadkowie i jak wyglądały zabawki sprzed wielu dziesiątek lat. Zdecydowanie kiedyś było inaczej, ale wcale to nie znaczy, że nudno.
1
Uczniowie klasy 1c wybrali się do Stajni Kaliskiej, aby sprawdzić czy wiosna już przyszła
Było chłodno, ale ilość zadań do wykonania rozgrzewała nas. Zwiedziliśmy gospodarstwo, zdradzono nam ciekawostki o zwierzętach, karmiliśmy je, bawiliśmy się na sianie i jeździliśmy konno. Przygotowaliśmy też marzannę. Tak, wiosna przybyła!
5
Klasa 1c udała się do PKiN na „Balonowe Show”. Uwierzcie nam, każdy chciałby zamieszkać w takim balonowym królestwie.
- 4
Dzień otwarty 1.04
Szanowni Państwo,
W związku z planowanym na 8 kwietnia ogólnopolskim strajkiem nauczycieli podjęliśmy decyzję o przeniesieniu planowanego na ten dzień "dnia otwartego" na 1 kwietnia.
Zapraszamy 1 kwietnia w godz. 17.30-19.00 na indywidualne rozmowy z nauczycielami.
Na pożegnanie zimy uczniowie klasy 1f zrobili z rękawiczek niedoparek wspaniałe stworki-potworki. Pa, pa zimo.
Postać Kopciuszka skradła serca uczniów klasy 1f
Lekcja w bibliotece była fantastyczna, dzieci wykazały się znajomością treści lektury, a na koniec wykonały wspólnie piękną pracę plastyczną.
1
Klasa 1d w Teatrze Baj
Klasa 0a przygotowała dla zerówek występ wielkanocny. Przy muzyce, wierszach i piosenkach przywitaliśmy wiosnę.
Klasa 1g w Pytanie na Śniadanie ;)
Zwiedzaliśmy największe studia telewizyjne. Byliśmy w studio Pytanie na Śniadanie, widzieliśmy studio z green screen oraz blue box, tam jest nagrywanych wiele dziecięcych programów. Zobaczyliśmy pomieszczenie dźwiękowca I reżyserkę przy studiu nr 3, to w nim są nagrania programu Jaka to melodia.
Z książką na start - list do Rodziców
Archiwum Aktualności