• Informacje

• Dzięki Miejskiej Karcie Ucznia, uczniowie stołecznych szkół podstawowych oraz warszawiacy uczęszczający do podwarszawskich szkół podstawowych mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów Warszawskim Transportem Publicznym.

Karty te obowiązują w 1. i 2. strefie biletowej, można więc z nimi podróżować także autobusami linii strefowych „700” poza granicami Warszawy, linii lokalnych L oraz – w ramach oferty „Wspólny bilet ZTM-KM-WKD” – pociągami Kolei Mazowieckich i Warszawskiej Kolei Dojazdowej na obszarze obowiązywania wspólnego biletu. Więcej informacji o Karcie Ucznia w zakładce „Bilety i opłaty”.

Zarząd Transportu Miejskiego przygotował platformę umożliwiającą składanie wniosków drogą elektroniczną.

Link dedykowany wyłącznie dla naszej placówki to: https://kartaucznia.ztm.waw.pl/ab18b334

Zarząd Transportu Miejskiego dołoży wszelkich starań, aby wszystkie wnioski o Karty Ucznia złożone do 23.05.2021 zostały dostarczone do szkół przed pierwszym dzwonkiem nowego roku szkolnego.

Zachęcamy do składania wniosków drogą elektroniczną.

Zgodnie z zapisami pisma, od 1 czerwca br. uczniowie szkół podstawowych mają prawo do darmowych przejazdów na podstawie Karty Ucznia pod warunkiem nadania numer Pesel.

W załączeniu przekazujemy papierowy wniosek oraz instrukcje do składania wniosków:

Karta_Ucznia_Instrukcja_-Przedluzenie.docx

Karta_Ucznia_Instrukcja_-Pierwsza_Karta.docx