Skoro dzieci nie mogły iść do kina, kino przyszło do dzieci.
Klasa 1e uzbrojona w popcorn obejrzała dziś film pt. " Coco". Opowieść o Miguelu, który przez przygodę, którą przeżył, zdaje sobie sprawę z tego, że najważniejsza w życiu jest RODZINA. Losy chłopca dzieciaki śledziły z zapartym tchem...