Serdecznie dziękujemy za udział w kiermaszu świątecznym, z którego połowa dochodu (1736 zł) przeznaczona została na potrzeby dzieci w Domu Dziecka w Żytomierzu pod Kijowem.
Dziękujemy Dyrekcji, Kadrze SP 375, Rodzicom ,Uczniom oraz Wolontariuszom, którzy zorganizowali kiermasz.