Uczniowie klasy 3c, zrealizowali zadanie 19 z modułu I projektu "Z kulturą mi do twarzy", przygotowując przedstawienie dla swoich kolegów i koleżanek. Przedstawienie pt. "Idzie Mikołaj" przeniosło dzieci we wspaniały czas oczekiwania na świąteczne upominki .
Wielkie brawa dla młodych aktorów!