"Zarazki pójdą precz" to kompleksowy projekt edukacyjny skierowany do dzieci w środowisku szkolnym, podejmującym temat higieny rąk oraz kształtującym prawidłowe zachowania i postawy zdrowotne; propagowany przez Fundację Medicover.
W piątek 2 marca br. Pani Kasia Izdebska-Domańska w grupie 0a i 0b zmierzyła się z tym projektem. W kolejnym dniu pokazała klasie 1a i 3a jak skutecznie pozbyć się brudu i zarazków ze swoich małych rączek.
Mamy nadzieję, że teraz żadne zarazki nie będą nam straszne. A Wy jeśli macie wątpliwości jak prawidłowo czyścić swoje dłonie, obejrzyjcie filmik instruktażowy umieszczony poniżej.
Więcej zdjęć w FOTOKRONICE.