14 czerwca klasa 3b wybrała się na wycieczkę do Julinek Park w celu poszukiwania przygód. I nie zawiedliśmy się.
7 godzinny pobyt minął nam bardzo szybko i aktywnie. Zobaczcie sami .
14 czerwca klasa 3b wybrała się na wycieczkę do Julinek Park w celu poszukiwania przygód. I nie zawiedliśmy się.
7 godzinny pobyt minął nam bardzo szybko i aktywnie. Zobaczcie sami .
Z całego serca dziękujemy za Państwa zaangażowanie i tak liczne i piękne dary w ramach zbiórki dla Ukrainy! Darów było tak dużo, że zorganizowaliśmy kilka transportów do punktu zbiórki na ul. Smolnej. W imieniu własnym oraz pań zajmujących się dystrybucją rzeczy od Państwa dla osób potrzebujących, bardzo bardzo dziękujemy!
Szkolny wolontariat
Uczniowie klasy 3B zakończyli w czerwcu kolejny projekt edukacyjny pt: "Zabawa Sztuką".
Serdecznie gratulujemy!!!
Szanowni Państwo
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w Pikniku Rodzinnym. Tak liczne uczestnictwo mieszkańców Gocławia sprawiło nam wielką radość. Piknik został zorganizowany wspólnie przez całą społeczność szkolną – nauczycieli, uczniów, pracowników obsługi i administracji oraz rodziców.
Dziękuję w szczególności:
– Pani Lidii Kowalskiej – zastępcy dyrektora szkoły i koordynatorowi z ramienia nauczycieli oraz Panu Danielowi Kubikowi – Przewodniczącemu Rady Rodziców, koordynatorowi z ramienia rodziców. Ich zdolności organizacyjne zaowocowały wspaniale przygotowaną imprezą;
– Pani Magdalenie Juwko Senior Property Manager WHITE STAR REAL ESTATE za pomoc w pozyskaniu sponsorów;
– Nauczycielom, Uczniom oraz Rodzicom, którzy przygotowali bezpłatne stoiska z atrakcjami dla dzieci. Dzięki ich kreatywności uczestnicy mieli zagwarantowaną doskonałą zabawę;
– Firmom zewnętrznym, które przygotowały stanowiska z atrakcjami prezentującymi ich działalność: LadiesGym, Policealna Warszawska Szkoła Medyczna, Happy English, Nienudno;
– Wychowawcom i uczniom klas 0-3, którzy zaprezentowali swoje zdolności i umiejętności taneczne, recytatorskie i wokalne;
- Pani Monice Rost – opiekunce Szkolnego Chóru za występ i wokalne wsparcie klas, Panu Robertowi Sabarańskiemu za genialną konferansjerkę, a Pani Marlenie Nieckule za wyjątkowe poprowadzenie licytacji;
– Nauczycielom, którzy zademonstrowali swoje talenty manualne, dzięki czemu mogliśmy zorganizować Galerię prac nauczycielskich oraz licytację;
– Rodzicom, którzy przygotowali wg. swoich pomysłów strefę gastronomiczną – nie zapominając o wegetarianach – oraz pracownikom stołówki szkolnej za degustację przepysznego smalczyku „domowej roboty” z wysokiej jakości produktu przekazanego przez Pana Bogusława Ostrowskiego z Ostropol Sp. z o.o;
– Organizatorom pokazów artystycznych i umiejętności sportowych: GWKS Ajsedora, Pancerni, Praskie Centrum, Akademia Kształtu, Szkoła Tańca Fast-Step;
– Funkcjonariuszom Generalnej Służby Więziennictwa, Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej oraz Policji za profesjonalny i komunikatywny kontakt z uczestnikami pikniku, uatrakcyjniony pokazem i możliwością bezpośredniego zapoznania się z transportem i sprzętem używanym na co dzień przez funkcjonariuszy;
– Rodzicom i firmom zewnętrznym, którzy bezinteresownie przekazali rzeczy na loterię fantową: Pani Annie Zawadzkiej Better Academy, Pani Katarzynie Mikule wraz z pracownikami kancelarii DWF Poland, Pani Annie Napierzyńskiej-Jabłońskiej Kancelaria Środa, Panu Rafałowi Tyszkiewiczowi Columbia Sportswear Poland, Pani Patrycji Wilczak CBRE Sp. z o.o, Pani Agnieszce Łobodzińskiej-Manea i firmie Microsoft, Pani Pauli z Klubu LadiesGym, Pani Karolinie Niezgodzie z Salonu Fryzjersko-Kosmetycznego oraz Restauracji Selavi, Restauracji InFormal Kitchen, Fundacjii Total Katalyst Engineering, Alor Bank, PKO BP, Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej oraz Panu Dariuszowi Rapa i Panu Pawłowi Bielida;
Udowodniliście Państwo, że „cuda się zdarzają”. Dzięki hojności i zaangażowaniu WSZYSTKICH pozyskaliśmy fundusze na zakup dwóch dywanów interaktywnych, które od 1 września 2022 r. będą stanowiły wyposażenie sal świetlicowych (koszt jednego to ok. 10.000 zł).
Do zobaczenia za rok
Jolanta Kępka dyrektor szkoły
Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii pikniku pod linkiem:
https://sp375.edupage.org/news/#photos:album:1505
Uczniowie kl. 2b, 2c, 2a, uczęszczający na świetlicę dostali w prezencie na Dzień Dziecka koraliki do prasowania, z których z zaangażowaniem utworzyli i tworzą nadal piękne postacie z bajek.
Klasa wybrała się do Hangaru 646 i oddała się czystemu szaleństwu i wspaniałej zabawie.
Szanowni Państwo,
W naszej szkole odbędzie się rekrutacja uzupełniająca do 1 klasy sportowej.
Rodzice kandydata dokonują rejestracji w systemie oraz składają wnioski o przyjęcie do klasy I sportowej w dniach 15 czerwca – 17 czerwca (do godz. 16.00).
W dniu 20.06 odbędzie się test sprawności fizycznej dla kandydatów:
- godz. 8.15 na pływalni Wodnik. Zbiórka 7.50 w hali pływalni.
- godz. 10.00 w sali gimnastycznej szkoły
Szczegółowe informacje na stronie Biura Edukacji:
https://edukacja.um.warszawa.pl/harmonogram-rekrutacji
https://edukacja.um.warszawa.pl/-/zasady-przyjec-kandydatow-do-klasy-i-sportowej
W wyniku starań naszej szkoły 9 czerwca odbyły się szkolenia praktyczne, z doskonalenia jazdy na rowerze dla uczniów klas 4f, 7a, 7b, 7c.
Szkolenie prowadzone było przez zespół trenerski stowarzyszenia Idee przez miasto (dawniej Rowerowy Szczecin).
Uczniowie wykonywali ćwiczenia zadane przez trenerów.
Były to ćwiczenia dot. koordynacji ruchowej, niezbędnej podczas jazdy w ruchu ulicznym, np.:
- obserwacja sytuacji na drodze;
- sygnalizowanie manewrów;
- prawidłowa interpretacja znaków i sygnałów na drodze;
- zajmowanie prawidłowej pozycji na jezdni.
8 czerwca w ramach akcji Rowerowy Maj naszą szkołę, jako nieliczną w Warszawie, odwiedził Mobliny Serwis Rowerowy. Uczniowie i nauczyciele skorzystali z fachowej pomocy. Teraz nasz sprzęt rowerowy działa bez zarzutu i może nam służyć przez cały sezon.
Celem naszego podróżowania był Park Edukacji i Rozrywki, w którym uczniowie mogli się bawić, ale też uczyć i dociekać.
Na Farmie Iluzji można było dostrzec wiele niesamowitych budowli, gigantyczne zabawki oraz miejsca pełne magii. Najwięcej wrażeń wywołały: Labirynt luster i Tunel zapomnienia. Wiele emocji wzbudził u uczniów Grobowiec Faraona i Zakręcony domek.
Ciekawym przeżyciem było wejście do Pokoju Amesa oraz do Latającej Chaty Tajemnic czy też zabawa na karuzeli.
To była wspaniała wyprawa, z której przywieźliśmy pamiątki, zdjęcia i wspomnienia
Powered by aSc EduPage