• 2013/14

• Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Konkursy historyczne

Joanna Perkowska zdobyła I miejsce w Dzielnicowym Konkursie - Unia Horodelska oraz I miejsce w II Praskim Konkursie Historycznym Życie, działalność i twórczość Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Hanna Górecka zdobyła II miejsce w IX Praskim Konkursie Patriotycznym im. Jakuba Jasińskiego oraz  II miejsce w IX Dzielnicowym Konkursie plastyczno- historycznym Bohaterowie walk narodowowyzwoleńczych XIXw.

Agata Drożdż zdobyła wyróżnienie w powyższym konkursie.

Lena Jakubisiak zdobyła II miejsce W X Dzielnicowym Konkursie Katyńskim  Polegli na nieludzkiej ziemi...

Krystian Mięgoć-Kowalski zdobył IX miejsce ( 400 uczestników) w  Dzielnicowym Konkursie Wiedzy o Pradze.

Konkurs Filozoficzny

Agata Droźdż przeszła do II etapu Interdyscyplinarnego Konkursu Filozoficznego „W drodze ku mądrości” .

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

Konkursy historyczne

W konkursie Moja wiedza o II wojnie światowej Polskie Państwo Podziemne i Armia Krajowa wyróżnienie zdobył Sergiusz Reguła z kl. IIIb.

W Dzielnicowym Konkursie  O roku ów...  - wokół wydarzeń historycznych z XI i XII Księgi  Pana Tadeusza  wyróżnienie zdobyła Agata Drożdż z kl. IIb.

W konkursie Generał Anders i jego żołnierze  wyróżnienie zdobyła Natalia Piórecka z kl. IIIb.

W IX Dzielnicowym Konkursie Katyńskim  Polegli na nieludzkiej ziemi...  organizowanym pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga - Południe

II miejsce zdobyła Natasza Biskup z kl. IIIb.

Joanna Perkowska zdobyła II miejsce w I Dzielnicowym Konkursie Historycznym  "... Tak żyć, jak żyłem, warto było "

organizowanym przez LXXVI Liceum Marszałka Józefa Piłsudskiego pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga Północ

Konkursy geograficzne

W ogólnopolskim konkursie geograficznym "Geo-Planeta" wynik bardzo dobry otrzymał Karol Karaśkiewicz z kl. IIIa

Konkursy językowe

English High Flier to ogólnopolski konkurs języka angielskiego organizowany przez firmę edukacyjną Łowcy Talentów - JERSZ.

W tegorocznej edycji konkursu wynik bardzo dobry uzyskali: Kacper Zegan z klasy IIb oraz Kajetan Walczak i Jakub Sińczuk z klasy IIIb.

Wynik dobry uzyskała Patrycja Tkaczyk z klasy IIIb.

Osiągnięcia sportowe

Wiktoria Wyszyńska zajęła II miejsce a Natasza Biskup III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy w biegach przełajowych

i awansowały do kolejnego etapu - Mistrzostw Warszawy.

Nasze uczennice zdobyły I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy w piłce nożnej oraz IV miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy w siatkówce dziewcząt.

12 marca odbyły się  Mistrzostwa Szkoły w pływaniu na 50 metrów stylem dowolnym. Oto wyniki:

I miejsce - Karina Majchrzak z klasy IIb

II miejsce - Maria Kapica z klasy IIb

III miejcse - Magdalena Hanc z klasy IIb

I miejcse - Jakub Pawlak z klasy IIIa

II miejsce - Kamil Sałański z klasy IIIb

III miejsce - Sebastian Sobieszczuk z klasy Ia

Kuba Pawlak z klasy IIIa zajął III miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Praga Południe  w pływaniu na dystansie 50 metrów stylem dowolnym.

Sztafeta chłopców zajęła V miejsce.