W piątek 31.03.23 r. na szkolnej scenie odbył się Świetlicowy Mam Talent. Wzięło w nim udział 32 uczestników z klas 1-3. Uczniowie z zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności takie, jak: śpiew, taniec, układanie kostki rubika, gimnastyka artystyczna, gra na instrumencie, sztuczki z kartami, zdolności manualne, składanie origami, czy triki na elektrycznej deskorolce.
Jury miało trudne zadanie aby wyłonić zwycięzców. Po długich naradach zwyciężczynią została Michalina K. z klasy 1a. Wyróżnienia otrzymali: Pola K., Ola Ch. z klasy 1a, Luiza W. z klasy 1c, Kaja K. i Róża Ż. z klasy 3c oraz Tomasz B. z klasy 2c.
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!!!
Publiczności dziękujemy za gromkie brawa i pozytywne emocje.