Aktualności
Projekt Zabawy Sztuką
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 klasy 4-8
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
klasy 4-8: 4 września 2023 godz. 11.00 (sala gimnastyczna)
Uczniowie spotykają się z wychowawcami o godz. 10.55 w salach lekcyjnych wg grafiku:
Klasa Wychowawca sala
4a p. Joanna Smółkowska 21d
4b p. Angelika Bieniasz 110c
4c p. Michał Maj 11d
4d p. Maria Wojewódzka 12c
4e p. Katarzyna Jastrzębska 23e
5a p. Zuzanna Olejnik 11e (godz. 10.15)
5b p. Jolanta Nietrzpiela-Banach 110c (godz. 10.15)
5c p. Agnieszka Szostak-Kozieł 11e
5d p. Mariola Szczygielska 11c
5e p. Małgorzata Sasimowska 12e
6a p. Rafał Pac 12e (godz. 10.15)
6b p. Katarzyna Domańska-Izdebska 21e
6c p. Aneta Drabczyk 16b (godz. 10.15)
6d p. Anna Kruk 13e (godz. 10.15)
6e p. Magdalena Michalska 12c (godz. 10.15)
6f p. Luiza Nieścierewska 24d
6g p. Robert Sabarański s. gimnastyczna
7a p. Mateusz Wolski 25e
7b p. Ewelina Smolińska 27e
8a p. Aneta Drabczyk 16b
Po uroczystym rozpoczęciu uczniowie przechodzą z wychowawcami do wyznaczonych sal lekcyjnych (klasy 5a,5b,6a,6c,6d i 6e przed wspólnym spotkaniem) w celu omówienia spraw organizacyjnych związanych z nowym rokiem szkolnym
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024 klasy 1-3
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024
klasy 1-3
Uczniowie klas pierwszych spotykają się ze swoimi nauczycielami o godz. 8.45 na bieżni przy boisku szkolnym. Każdy nauczyciel będzie trzymał tabliczkę z numerem klasy, której jest wychowawcą.
Uczniowie klas drugich i trzecich spotykają się z wychowawcą o godz. 8.45 w wyznaczonych salach.
KLASA NAUCZYCIEL SALA
2A Orciuch Małgorzata 21C
2B Sasimowska Małgorzata 11C
2C Koczywąs Emilia 22C
2D Jakowska Anna 11D
3A Krawczyk Justyna 36C
3B Kozłowska Martyna 34C
3C Paszkowska Hanna 31C
3D Koronkiewicz Alicja 33C
3E Skibińska Małgorzata 211C
O godzinie 9.00 w sali gimnastycznej odbędzie się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.
Następnie uczniowie klas I, II i III zostaną zaproszeni do swoich sal na spotkanie organizacyjne z wychowawcą.
KLASA NAUCZYCIEL SALA
1A Domańska-Izdebska Katarzyna 37C
1B Markowska Agnieszka 210C
1C Laskowska Magdalena 38C
1D Makowska Małgorzata 28D
1E Smolińska Ewelina 27D
Sale spotkań dla klas II i III jak wyżej.
Wakacyjne sukcesy naszych uczennic - Puchar Bałtyku w siatkówce plażowej 🏖🏐
Miło nam poinformować, iż uczennice naszej szkoły Gabrysia Baran💪 i Zosia Pergół💪zawodniczki klubu KS SASKA Warszawa wywalczyły 🥇 miejsce w Mistrzostwach Warszawy oraz 🥈 miejsce w Mistrzostwach Mazowsza w piłce siatkowej plażowej, które odbyły się na Ursynowie . Kolejny etap rozgrywek to Mistrzostwa Polski - Puchar Bałtyku, gdzie uczennice SP 375 zajęły 4️⃣ miejsce w mini siatkówce plażowej🏝🌞🏐 kat. U13 rozgrywanych w Kołobrzegu - Kinder Joy of moving.
Ogromne brawa i gratulacje dla dziewczyn ‼👏🤝💪😍🏐
Akcja "Lato w Mieście" - wnioski o zwrot opłat
Przypominamy, że zgodnie z regulaminem FPE w Szkole Podstawowej nr 375 do dnia 24.07.2023 r należy złożyć wnioski o zwrot płatności za opiekę i wyżywienie w ramach Warszawskiej Akcji "Lato w Mieśćie".
Wzór wniosku jest do pobrania w zakładce "Lato w Mieście"
Fotograficzne wspomnienia z pikniku szkolnego 2023
- 176
Wakacje !
Upominki na Dzień Taty od Świetliczaków z 1B i 2E. Kochamy Was !!!
- 1
Bezpieczne wakacje
Każdy Świetliczak wie, że trzeba bezpiecznie zachować się!!!
Życzymy wspaniałych wakacji :)
2
Akcja szkolnego wolontariatu: Starsi- młodszym
W ostatnim czasie szkolni wolontariusze z klas V-VIII chętnie spędzali czas z młodszymi dziećmi w świetlicy: czytali im książki, bawili się, rozwiązywali zagadki, grali w szachy, uczyli tańca i różnych zabaw, prowadzili Turniej piłki nożnej. Dziękujemy bardzo za owocną współpracę.
3
Uniwersytet Dzieci :)
Świetliczaki z 1B mogą być z siebie dumni. Ukończyli w czerwcu ważny projekt "Mali detektywi. Jakie tajemnice kryje świat wokół nas?".
Wspaniałych wakacji życzą świetliczaki z 1c
Park rozrywki Mandoria oczarował uczniów klas 2d, 3c, 3d i 3e
- 16
Pierwsza pomoc -zajęcia w ramach świetlicy kl 1c
Pierwsza pomoc -zajęcia w ramach świetlicy kl 1c
Szkolny konkurs plastyczny o Mikołaju Koperniku
W połowie czerwca został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny pt: "Toruń, piernik, Słońce i Kopernik". Wzięło w nim udział kilku uczniów z klas I-IV.
I miejsce zdobyła Maria Szajba z klasy 1a oraz Wiktoria Brzozowska z klasy 4e,
II miejsce otrzymała Ida Tomaszewska- Rytka z klasy 3d oraz Zuzanna Pilśnik z klasy 4c.
Serdecznie gratulujemy!!!
Organizatorzy:
Monika Gollnik
Karolina Pyrańska- Bardadin
Agnieszka Szostak- Kozieł
Mariola Szczygielska
1
Uczniowie klas piątych na bazie wzorów zamieszczonych w Cyfrowym Muzeum Narodowym wykonali naczynia greckie w stylu czarnofigurowym lub czerwonofigurowym. Prace wykonało 45 uczniów.
- 6
Lektury historyczne
Uczniowie klas czwartych i piątych czytali i opracowywali lektury historyczne. Lektury opracowało 46 uczniów. Poniżej przedstawiam najciekawsze z nich.
4
2c z wizytą w Centrum Nauki Kopernik.
- 3
Bal klas ósmych 🥰🤩🥳🎈
Zapraszamy do obejrzenia relacji z balu, gwarantujemy dobrą zabawę !
Koncert muzyczny
Pokochajcie Irlandię razem z nami uczniami klas 1-3 :-)
Archiwum Aktualności