6.10.2024r. młodzi Podróżnicy z koła geograficznego wybrali się na największe w Polsce Targi
Minerałów i Biżuterii Warsaw Mineral Expo.
W pięknych wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki mogli podziwiać minerały, skamieniałości, kamienie szlachetne i półszlachetne ze wszystkich zakątków globu. Hurtownie jubilerskie i zakłady rzemieślnicze proponowały artystyczną biżuterię oraz szeroką gamę wyrobów ze złota, srebra oraz bursztynu. Niezwykły świat minerałów okazał się bardzo interesujący.
Mimo że wszyscy poczynili udane zakupy od razu pojawiła się propozycja powtórzenia tej pełnej przygód wycieczki.