Uczniowie klasy 2e postanowili podzielić się swoją pasją do czytania i propozycjami na lekturę odpowiednią na zbliżające ferie zimowe. Serdecznie polecamy książki klasyczne, komiksy, albumy oraz kolorowanki.
Aktualności
Polecajki
- 14
Spotkanie z policjantem w klasach 1-3 dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
- 4
Maski karnawałowe w wykonaniu 3d.
- 1
Wielkie serce dla kochanych Dziadków!
Czule o bobrach
To warsztaty w Pawilonie edukacyjnym Kamień, w których uczestniczyła klasa 2e. Uczniowie rozpoznali ślady i tropy bobrów i zaliczyliśmy przyrodniczy spacer w promieniach słońca nad Wisłą.
1
Bal przebierańców w 2c.
- 1
Klasa 2c z okazji dnia Babci i Dziadka przygotowała piękne przedstawienie, które zaprezentowała 23 stycznia przed dziadkami, a 27 wystąpiła dla klas 1-3..
„Kreatywność to wymyślanie, eksperymentowanie, wzrastanie, ryzykowanie, łamanie zasad, popełnianie błędów i dobra zabawa” Mary Lou Cook
Na grudniowych lekcjach religii uczniowie klas 1-5 rozbudzali swoją kreatywność podczas tworzenia szopek krakowskich.
48
Akademia stomatologiczna- warsztaty w klasie 1a😍
Podziękowania i certyfikat od Fundacji "Z serca dla serca"
"Zaczarowany zagroda" była inspiracją klasy 2e do stworzenia pingwinów
- 1
Dzień babci i dziadka w świetlicy kl 3c
Zajęcia plastyki w bibliotece szkolnej -uczniowie kl. 7e rysują martwą naturę
Bal karnawałowy klasy 1-3
- 154
Dla Babci i Dziadka - klasa 1a
Klasa 3d pamięta o babciach i dziadkach.
- 1
Konkurs recytatorski "Zima wierszem malowana"
UWAGA KONKURS recytatorski
Zapraszamy uczniów klas 1-3
do udziału w konkursie recytatorskim ,, Zima wierszem malowana”
Aby wziąć udział w konkursie należy:
-
Zgłosić chęć udziału w konkursie oraz wylosować wiersz ( Zapraszamy do Sali lustrzanej od 23.01 do 31.01)
Konkurs odbędzie się w dniu 21. 02. 2025 r o godzinie 12.30 w Sali lustrzanej
Jury dokona oceny występów według następujących kryteriów:
-
Pamięciowe opanowanie oraz interpretacja wiersza
-
Dykcja
-
Staranna wymowa
-
Kultura słowna oraz intonacja
Serdecznie zapraszamy!
Koordynator konkursu
Irena Czapska
Monika Mazur
Ewa Kubak
-
Ogólnoszkolny Festiwal Piosenki II edycja
Tegoroczny Ogólnoszkolny Festiwal Piosenki odbędzie w dwóch turach:
Klasy I-III środa 29.01.2025 na V lekcji (godz. 11.45)
Klasy IV-VIII poniedziałek 27.01.2025 na VII lekcji - godzina 13.50
(Uczniowie posiadający w tym czasie lekcje będą z nich zwolnieni).
Serdecznie zapraszamy! Widzimy się na holu D przy scenie.
Organizatorzy Barbara Osmólska i Piotr Chromiński
W załączeniu znajduje się Regulamin Konkursu:
REGULAMIN_OGOLNOSZKOLNEGO_FESTIWALU_PIOSENKI.docx
Giganci Programowania
Zachęcamy uczniów do wzięcia udziału zajęciach :)
,,Ptaki zimą" w wykonaniu dzieci z klasy 3c-świetlica
- 1
Archiwum Aktualności