• Informacje Warszawska Akcja „Lato w Mieście 2024”

Warszawska Akcja "Lato w Mieście" 2024

Akcja „Lato w Mieście" potrwa w tym roku od 24 czerwca do 30 sierpnia.

Tak, jak co roku, w okresie ferii letnich, warszawscy uczniowie/uczennice oraz dzieci mieszkające w stolicy, będą miały zapewnioną opiekę oraz ofertę zajęć: sportowych, artystycznych, edukacyjnych i rekreacyjnych.

Status uczennicy/ucznia przysługuje osobom pobierającym naukę w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych w okresie od 1 września do 31 sierpnia (oddział przedszkolny jest podstawową jednostką organizacyjną przedszkola i nie wchodzi w skład struktury organizacyjnej szkoły podstawowej).

Do wzięcia udziału w Akcji zapraszamy również dzieci z Ukrainy, na takich samych zasadach jak dzieci warszawskie.

Elektroniczny system zapisów do Warszawskiej Akcji „Lato w Mieście” 2024:

Poniżej znajduje się plik do pobrania z planowanymi placówkami organizującymi Warszawską Akcję „Lato w Mieście” 2024.

50E46553C9A652837C47A9FA9C142D75C8164D29.XLSX

WAŻNE: Organizator zastrzega możliwość zmiany placówek oraz terminów organizacji Akcji. Szczegóły dotyczące rekrutacji zostaną podane w późniejszym czasie, po dokonaniu wszystkich ustaleń

Zapraszamy!